آخرین بروزرسانی: چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
کاربر سایت
ورود به سایت ثبت نام

فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی کوشا طب

این فروشگاه با مدیریت آقای علی رنجی با بیش از دو دهه خدمت صادقانه در تولید، فروش و پخش عمده و خرده تجهیزات مصرفی پزشکی، محلول های ضدعفونی کننده بیمارستانی و عمومی، البسه یکبارمصرف پزشکی و بیمارستانی همچنان در خدمت جامعه پزشکی، بیمارستان ها، مراکز درمانی و زیبایی، مدافعان سلامت کشور و عموم مردم عزیزمان مشغول خدمت رسانی می باشد.

فروشگاه اینترنتی کوشا طب چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت، موجب شده برای خرید مایحتاج روزمره و زندگی خود با بهره گیری از روش‌های مدرن خرید آسان و مطمئن از فروشگاه ها و شرکت های معتبر کمک بگیریم. خرید از این مراکز آنلاین سهولت و سود متعارفی برای مصرف کننده در بر دارد. چرا که از مزایایی همچون رقابت سالم، شفافیت قیمت و کیفیت مناسب کالا بهرمند می شویم.

همین امر باعث شد تا تلاش خود را مضاعف کرده و در خدمت رسانی به هم میهنان گرامی اقدام نماییم و علاوه بر فروش عمده به بیمارستان ها و مراکز درمانی و زیبایی، برای عزیزان مصرف کننده، پزشکان محترم، اصناف دیگر، مراکز، سازمان ها و کسانی که به لوازم پزشکی مورد نیاز خود احتیاج دارند، کالای با کیفیت و قیمت رقابتی به صورت عمده و خرده فروشی عرضه کنیم. بدین ترتیب برای سهولت شما عزیزان فروشگاه اینترنتی و وبسایت کوشا طب راه اندازی شد.

هدف ما

هدف ما این است همیشه کالاهایی با کیفیت و قیمت مناسب در بستری مورد اطمینان، اعتماد و راحت عرضه کنیم و امیدواریم که با تلاش، پشتکار و صداقت در مجموعه وبسایت بتوانیم همواره رضایت و اعتماد شما عزیزان را جلب نماییم.

دفتر مرکزی کوشا طب در تهران مستقر است و هیچ نقطه ای از کشور شعبه و نمایندگی ندارد.